Президентски избори

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Сега след като борис Джонсън стана премиер няма как да не попитам - Ще има ли Брекзит без сделка през октомври?

Паж чаши - Крал чаши - Умереност

Първо се учудих на тия карти, но се върнах се назад в темата. Чаши - чаши - Умереност. Емоции - Емоции - Емоции
      Тълпата ще е подхранвана със страх, страст, омраза, ще се люшка между различни мнения и обещания. Ще се обещава много и в лицето на на Крал чаши всичко ще е поднесено много убедително и захаросано. Крал чаши дава една много добра риторика, изключително умело убеждаване на масите. Умереността след чашите дали обаче ще ескалира в откачалщина, пълна лудост или ще внесе баланс в ситуацията? Как мислите?
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Наближават президенските избори в САЩ, след по-малко от месец

Кой ще бъде следващия владетел на Белия дом?
      Тръмп - Рицар чаши - Висша жрица - 6 меча
      Байдън - 6 пентакли обърнати - 10 меча - 5 меча

Тръпм предизвиква много емоции, той предизвиква хората да говорят за него, дали го харесват или не, няма значение. Рицар чаши тук е натоварен с многопластово значение. От една страна показва емоциите, които са завладяли изборите, както и ситуацията на политически игри, малко интригантсво, манипулация, всичко облечено в красиви думи, с които да се привлекат масите. Също мисля показва благоразположението на мнението на американците за Тръмп. Сега, дали всичко това ще го тласне към победа, тая Висша жрица има склонността да не успява да се реализира и е атрибут на 6 меча. Отплаване, но към кое пристанище? Аз мисля, че ще доплава там за където е тръгнал и ще има втори мандат за него.

Байдън сякаш е пропуснал нещо, неглижирал го е, все едно е пропуснал шанса си, така ми звучат тези обърнати 6 пентакли. И от там следват 10 меча и 5 меча. Или пък те могат да са израз на народно недоволство и един вид избирателите да са ядосани на Байдън, да го наказват за нещо с вота си.

Скоро ще разберем, но можете да се вклщчите и вие с карти и тълкуване.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose