Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Armid wrote:

Ani91 wrote:

Здравейте,отново!
      Предстой ми да взема много важно решение - завръщане в България и започване на нов бизнес.
      Ще ми потръгне ли и това дали ще е добър избор за мен? :)
      За завръщане в Бг - Крал чаши - 4 меча обърнати - 7 жезли обърнатиДа питам някой опитва ли се да те убеди за връщане в Бг? Как решаваш дали да се върнеш или не?
      Напротив опитват се да ме убедят да си остана в Англия и се чудя дали някога изобщо ще се завърна на родното си място.
      Ще започвам догодина обучения в България с цел завръщане там.Но от 10на години с каквото и да се захванем и да опитваме все нещо става и се проваля всичко.
    • Ясно, мисля, че този крал чаши ясно изобразява изобщо настроенията на околните, опита да те приспят с хубави приказки.
      Въпреки нещата които чуваш обаче, ще се върнеш и ще се бориш, така да се каже, просто си го решила, сякаш си решила че нямаш време вече да отлагаш. Нямаш друга опция за себе си.
      Сега дали ще успееш с някакъв бизнес ... мисля че ако по-конкретно се пита за нещо, ще има и по-конкретен отговор. Иначе по тези карти виждам само решимостта ти да се върнеш.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте имам нужда от насоки.В момента живота ми е пълна каша и не знам на къде да хвана.Нещата между мен и мъжа с когото живея не вървят от доста време.Имам сезона работа,но след 2-3 месеца ще отварят вероятно фабрика за преработка на миди.Имам и връзка с друг мъж от известно време,но преди седмица се скарахме и ме отбягва.Въпросите ми са:Ще започна ли работа във фабриката и как ще се развият нещата с мъжа с когото се срещам,в смисъл ще се сдобрим ли или всичко е приключило?
    • Armid wrote:

Ясно, мисля, че този крал чаши ясно изобразява изобщо настроенията на околните, опита да те приспят с хубави приказки.
      Въпреки нещата които чуваш обаче, ще се върнеш и ще се бориш, така да се каже, просто си го решила, сякаш си решила че нямаш време вече да отлагаш. Нямаш друга опция за себе си.
      Сега дали ще успееш с някакъв бизнес ... мисля че ако по-конкретно се пита за нещо, ще има и по-конкретен отговор. Иначе по тези карти виждам само решимостта ти да се върнеш.
      много ясно и точно казано!Супер си благодаря ти и още последни 3 въпроса :
      Ще потръгне ли салона за красота,койтообмислям да отварям?
      Съпругът ми ще си намери ли работа?
      Скоро ще си купим ли собствин дом(къща,апартамент) ?
      Благодаря !
    • Здравейте отново,с Р не се виждаме от 1 мес,както вие ми бяхте писали омръзна ми,от такова отношение към мен.Не си гоорим като се видим,но разбирам,че той тайно ме ,,следи,,и наблюдава и не разбирам защо,след като и той не желае да е с мен.Какви са намеренията на Р,към мен?
    • Здравейте отново,
      Имам нужда от помощ ... няколко пъти ви питах за бившия ки приятел М. И все нищо хубаво не излизаше.. сега година по късно той се върна в живота ми, което пък доведе до раздялата ми с настоящия ми партньор А. Ако може някой да ми помогне с насоки, какво трябва да знам за всеки от тях, какво чувства и какво да направя аз, за да изясня ситуацията, защото не съм нито с единия нито с другия.
    • Зададох срок 1 месец и два въпроса:
      За отношенията между теб и М. - Умереност, 9 чаши, 3 чаши
      За отношенията между теб и А. - 10 чаши обърната, Крал жезли, 8 меч

За съжаление отношенията между теб и М. не изглеждат с перспектива да стават сериозни, но пък и няма карти, които да указват раздяла. Емоционално те контролира този човек и можеш заради него да направиш глупост.
      А. ми се струва, че е категоричен и няма да се примири с тази игра.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • Благодаря от сърце!
      То е ясно, че А. Няма да се примири... ама и той хич не е цвете. По-скоро се чудех дали имаме бъдеще, защото съм на принципа, че щом втори се е появил, първия става излишен.
    • Sani wrote:

Зададох срок 1 месец и два въпроса:
      За отношенията между теб и М. - Умереност, 9 чаши, 3 чаши
      За отношенията между теб и А. - 10 чаши обърната, Крал жезли, 8 меч

За съжаление отношенията между теб и М. не изглеждат с перспектива да стават сериозни, но пък и няма карти, които да указват раздяла. Емоционално те контролира този човек и можеш заради него да направиш глупост.
      А. ми се струва, че е категоричен и няма да се примири с тази игра.
      Sani, много много благодаря! Силно се надявам да не изглеждам нагла и нахална, но А. От няколко дни започна да ми казва, че е тежко болен, едва ли не умиращ от левкемия, моля от сърце да погледнете има ли такова нещо. Днес е казал на леля ми, че умира и двете бяхме много разстроени .... Първоначално не му вярвах, но е толкова убедителен, че вече не знам кое е истина и кое лъжа. Моля те, кажи ми А. Болен ли Е?
    • Дано да се включи някой с по-голям опит, аз нямам никакъв по въпроси за здраве, не искам да говоря общи приказки и да налучквам. Стискам палци.
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис
    • Здравейте,
      2години съм в сага с бившия. Не можем да се забравим .... Все се виждаме, все се чуваме уж приятелски.. Но аз го чувствам като сродната ми душа. Имах друга връзка, която преди дни приключи. Днес се видях с бившия ми, които се държа много дистанцирано, а преди дни ми предлагаше да остана да спя при него (след поредната среща). Объркваме това държание. Преди дни се държа като човека, в който се влюбих, а днес като пълен з*дник. Ту изглежда, че има чувства, в следващия момент пълен непукист. Не мога да го разбера, затова се надявам на помощ от вас ! Какви са чувствата му към мен ? Имаме ли бъдеще заедно като партньорски отношения (връзка) или "просто приятели" ?
      Благодаря!
    • Loveme wrote:

Здравейте,
      2години съм в сага с бившия. Не можем да се забравим .... Все се виждаме, все се чуваме уж приятелски.. Но аз го чувствам като сродната ми душа. Имах друга връзка, която преди дни приключи. Днес се видях с бившия ми, които се държа много дистанцирано, а преди дни ми предлагаше да остана да спя при него (след поредната среща). Объркваме това държание. Преди дни се държа като човека, в който се влюбих, а днес като пълен з*дник. Ту изглежда, че има чувства, в следващия момент пълен непукист. Не мога да го разбера, затова се надявам на помощ от вас ! Какви са чувствата му към мен ? Имаме ли бъдеще заедно като партньорски отношения (връзка) или "просто приятели" ?
      Благодаря!
      Ас чаши - 3 жезли - Паж чаши Просто е искал да ти се хареса, когато сте били трима...
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose