Таро онлайн III

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Много се надявам да е така, както казваш.

Надявам се да се свърже с мен, аз не го правя за да не му създавам проблеми.

Още веднъж ти Благодаря Sani!

Ако имаш нужда, с удоволствие ще върна жеста!
    • New

Sani wrote:

Ира, може би му се е наложило да пътува, но не е имал възможност да те предупреди. По картите се вижда колко тежко си го изживяла и че за теб това е най-важното нещо в момента.

8 меча обърната, Отшелник, Рицар жезли

Мисля, че скоро ще разбереш какво точно се е случило.
      Този за когото питам не се свързал с мен още, но ми се обади някой, който много отдавна не е част от живота ми.
      Може ли картите да са показали това?
    • New

Здравейте!Имам въпроси:
      Кога и къде ще срещна правилният за мен човек?Какво се очертава семейството ми ,деца?Здравословно състояние?
      С какво ще се занимавам в професионален план и кога?
      Ако нещо греша с въпросите,Моля за извинение,но не знам политиката на платформата!
    • New

Sani wrote:

Ира, може би му се е наложило да пътува, но не е имал възможност да те предупреди. По картите се вижда колко тежко си го изживяла и че за теб това е най-важното нещо в момента.

8 меча обърната, Отшелник, Рицар жезли

Мисля, че скоро ще разбереш какво точно се е случило.
      Появи се.

Имал е семейни проблеми, здравословни.
      Желание е имал, но е предпочел да се уталожат нещата и тогава да ме види.

Благодаря ти!
    • New

И аз ти благодаря, че писа :) за мен е от помощ да разбера какво се е случило наистина.
      Бъдете здрави и щастливи!
      "През цялата нощ два дявола се бореха вътре в мен, единият казваше: "Бягай, защото няма спасение!", другият казваше: "Остани, защото няма спасение!" Бориха се цяла нощ и на разсъмване един от двата дявола победи."
      Н. Казандзакис