Таро за начинаещи. Тълкуване на подредби.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Таро за начинаещи. Тълкуване на подредби.

Привет на всички, понеже не намерих скорошна тема за таро конструкции и тяхното обсъждане.Ще се радвам да пишат начинаещи за подредби и да си помагаме в тълкуването!!!
      Ето една от мен:
      Какво мисли мъж, М.към жена?
      Тегля
      3 жезли жрецът и Асо чаши
      М. Е взел някакво решение и очаква резултата, ще предложи нещо , брак, договорни, отношения свързани с любов, ново начала???
      Обаче днес вечерта момичето ми каза, че той е женен и аз се оплетох...да не би картити да описват нея? :bebe:
    • Fify wrote:

Привет на всички, понеже не намерих скорошна тема за таро конструкции и тяхното обсъждане.Ще се радвам да пишат начинаещи за подредби и да си помагаме в тълкуването!!!
      Ето една от мен:
      Какво мисли мъж, М.към жена?
      Тегля
      3 жезли жрецът и Асо чаши
      М. Е взел някакво решение и очаква резултата, ще предложи нещо , брак, договорни, отношения свързани с любов, ново начала???
      Обаче днес вечерта момичето ми каза, че той е женен и аз се оплетох...да не би картити да описват нея? :bebe:
      Ами имаш Жрец на втора позиция, след 3 жезли - т.е. той е оповестил на света, поазал е връзката си, факта,че е женен. и Асо чаши на края идва да покаже, че мислите му към нея са една боза, доста резлива. Относно нея няма сериозни намерения.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Здравейте,
      за протокола- хипернова съм с Таро и тълкуването естествено ми е голям проблем.
      Форума ми е най-ценния източник към момента за информация.

Питам за една приятелка, над 60г е и от 20г не е виждала синът си. Доколкото ми сподели: Направил е нещо много лошо и се е наложило да се покрие. Тръгнал е с думите " ще те намеря като му дойде времето". Жената си живее самичка и само ми говори Питай Таро питай моля те. Аз отказвам винаги с обяснението че съм емоционално обвързана с нея и нищо няма да излезе. Дамата обаче се е залепила за онлайн бялото братство и само дебне и пита един и същи въпрос- кога ще се срещна със синът ми. И реве после, че са й казали не каквото иска да чуе, дори и картите не помни какви е изтеглил онзи човек.

Питането ми е само за моя консумация, много ми се иска да й помогна., но не искам да я разстройвам.

1 Тя ще срещне ли синът си: (без срок) Паж меч, 10П Крал жезли
      2 Синът жив ли е: 7 меч, Кралица Жезли Звезда
      3 Ако е жив извън България ли е: Паж Пентакли, 9 жезли, Любовниците
      4 Ако е жив в България ли е: 3меч, Любовниците, 6 чаши
      5 Синът прави ли опити да я потърси: 6пентакли 9меч 4жезли
      6 Тя да започне ли да го търси: Любовници, 5 чаши, 7пентакли
      7 Съвет към нея при тази ситуация: Справедливост, 9меча, Крал чаши

1. Вълнува я, рови, търси, но има скрита информация. По 10П се вижда, че въпроса е семеен, и Крал жезли го завършва (роднина по мъжка линия), май отговора е да?
      2. Не съм стигнала до Таро и Здраве или Таро и Смърт. но ще пробвам логически: 7М е нечестност в комбинация към по Кралица жезли и Звездата мисля, че е да, жив е ама се е покрил.
      3. Изобщо не му е лесно да направи този избор. Някак си даже ми разказват картинките : Паж пентакли е Всяко едно действие, което ни се случва за пръв път, 9жезли -предпазливост преценка на рисковете, Любовниците- избор. Възможно ли е картите да са толкоз чак буквални?
      4. Мисля, че е не. Останало му е само да си спомня за миналото (по 6ч) и трите меча на първа са раз-делям, разединявам и тн, т.е. Любовниците се повтарят-, но са на втора.
      5. Не ми оживява, нямам идеи. Единствено виждам земя, жгън, въздух и 9меча ми вади очите. Да го кажа- има желание по 6П, невъзможност по 9М да стигне до дома.
      6. Избор, недоволство и награда за положени усилия. а сега де..
      7 Калциращ ГА в отговор? Не виждам отговор и съвет. Може би описват самата нея- Отдавна е трябвало да действа но не е действала, невъзможност да стигне до тайната .

Моля за помощ при тълкуването ми.

Дай боже никого да не стига такава съдба.
      Бъдете здрави,